Etnik Güneş Desenli iPhone Ahşap Telefon Kılıfı

Stok Sorunuz Etnik Güneş Desenli iPhone Ahşap Telefon Kılıfı

Güneş, yaşamın temel kaynağı, gerek ısısı gerek ışığıyla hayatımızın en vazgeçilmez ihtiyacı… Güneş çok eski tarihlerden beri insanların güç ile özdeşleştirdiği bir simgedir, eski uygarlıklardan birçoğunda güneş gücü, doğurganlığı, canlılığı, iyileştirme gücünü temsil etmekteydi. Bu nedenle Güneş en çok tapılan varlıklar arasındadır. Mısır’dan, Antik Yunan’a eski Çin’den, Hindistan’a kadar eski ve köklü medeniyetlerin tamamında güneş tanrısaldı veya doğrudan tanrıydı. Kullanıldığı her yerde temsil ettiği kişi veya şirketin gücü anlamına gelen güneşin etnik simgeler ile işlendiği bu Ahşap telefon kılıfı bulunduğunuz yerdeki tartışmasız otoritenizin en güzel simgesi olacaktır. Telefonunuzun görünüşünü değiştirip ona yeni bir hava vermenin yanı sıra Güneş işlemeli iPhone ahşap telefon kılıfı ile kendinizi, ruh halinizi en güzel şekilde ortaya koymanız mümkün olup ruhundaki enerji hiç tükenmeyen insanlar için vazgeçilmez bir tercih olacaktır.Yalnızca dizaynı ile değil aynı zamanda kalitesi ile de rakiplerinden ayrılarak uzun süreli kullanım hedeflenerek üretilmiştir. Bunun yanı sıra kullandığınız süre boyunca telefonunuz için tam koruma sağlamaktadır.

iPhone ahşap telefon kılıfı telefonunuzu olası kazalarda zarar görmekten ve yıpranmaktan korurken aynı zamanda şık dizaynı ile telefonunuzun görünümünü iyileştirir. Ahşap telefon kılıfı tam koruma sağlayan yapısı ile yalnızca görünüşü ile değil sağladığı üst düzey koruma ile de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir telefon kılıfıdır. iPhone ahşap telefon kılıfı sayesinde telefonunuzu darbelerden ve çizilmekten korurken tarzınız ile fark yaratabilirsiniz. Dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım süresi vaat ederken telefonunuz için tam koruma sağlayarak olası kazalardan telefonunuzu yıpranmasını önler.

Ahşap telefon kılıfları lazer ile işlenmiş olup silinme yapmaz. İnce ve hafif yapısı ile taşırken ve kullanırken ağırlık yapmaz. Ekran koruması için hafifçe yükseltilmiş kenarları ile olası bir düşme anında yalnızca arka kısmı değil ekran camını da çizilmelere ve kırılmalara karşı korur. %100 ağaçtan üretilmiş olup tamamı silikon ve plastik yapılı telefon kılıfları gibi doğaya zarar vermez. Aynı şekilde sağlığınız için de bir sorun teşkil etmeyip oldukça rahat bir kullanım sağlar.


Teknik Özellikler:

  • İnce ve Hafif 
  • Tam uyumlu ve yüksek tuş hassasiyeti.
  • Ekran koruması için hafifçe yükseltilmiş kenarlar.
  • Kolay takıp çıkarılabilen gövde yapısı.
  • %100 yerli üretim soft touch dokunma hissine sahip kauçuk malzeme.
  • %100 ağaçtan üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Ücretsiz Kargo Fırsatı

Kışa özel tüm ürünlerde ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın!

  • Ürün Kodu: i-CRV27
  • Stok Durumu: Stok Sorunuz
  • 49,99TL
  • Vergiler Hariç: 42,37TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Telefon Kılıfı, Ahşap Telefon Kılıfı, iPhone Ahşap Telefon Kılıfı, Ahşap Telefon Kapakları, Kişiye Özel iPhone Telefon Kılıfı