Minimal Manzara Desenli iPhone Ahşap Telefon Kılıfı

Stok Sorunuz Minimal Manzara Desenli iPhone Ahşap Telefon Kılıfı

“Ateş, su, toprak, tahta…” 

Hepimizin tebessümle hatırladığı  bu replikte bahsedilen doğa elementlerinin aslında her birinin inanış ve düşünce sistemlerinde anlamları ve insana olan etkileri farklıdır, bir ortamda bulunmaları kadar o elementleri temsil eden simge veya resimlerinde bulunmaları insan üzerinde olumlu bir etki oluşturmaktadır.

Minimal manzara desenli Ahşap telefon kılıfında her bir parçaya manzaranın farklı bir kısmı düşmüş olup Güneşin ateşi, dalgaların suyu, ağaçların doğayı ve dağların toprağı temsil ettiğini düşündüğünüzde aslında varlığın temel yapı taşlarının içerisine saklandığı güzel bir eser ile karşılaştığınızın farkına varırsınız. Bütün bu anlamlarının yanı sıra Ahşap Telefon Kılıfına işlenmiş olan manzara günlük rutinler içerisinde doğanın dinlendiriciliğini, dalgaların coşkusunu, güneşin gücünü ve kayaların dirayetini hatırlatacaktır. Karakterinizdeki çeşitliliği ifade etmek için güzel küçük detaylar içeren bu kılıf siz ve sevdikleriniz için çok kullanışlı ve tarz sahibi bir üründür.

Yalnızca dizaynı ile değil aynı zamanda kalitesi ile de rakiplerinden ayrılarak uzun süreli kullanım hedeflenerek üretilmiştir. Bunun yanı sıra kullandığınız süre boyunca telefonunuz için tam koruma sağlamaktadır.

iPhone ahşap telefon kılıfı telefonunuzu olası kazalarda zarar görmekten ve yıpranmaktan korurken aynı zamanda şık dizaynı ile telefonunuzun görünümünü iyileştirir. Ahşap telefon kılıfı tam koruma sağlayan yapısı ile yalnızca görünüşü ile değil sağladığı üst düzey koruma ile de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir telefon kılıfıdır. iPhone ahşap telefon kılıfı sayesinde telefonunuzu darbelerden ve çizilmekten korurken tarzınız ile fark yaratabilirsiniz. Dayanıklı yapısı ile uzun bir kullanım süresi vaat ederken telefonunuz için tam koruma sağlayarak olası kazalardan telefonunuzu yıpranmasını önler.

Ahşap telefon kılıfları lazer ile işlenmiş olup silinme yapmaz. İnce ve hafif yapısı ile taşırken ve kullanırken ağırlık yapmaz. Ekran koruması için hafifçe yükseltilmiş kenarları ile olası bir düşme anında yalnızca arka kısmı değil ekran camını da çizilmelere ve kırılmalara karşı korur. %100 ağaçtan üretilmiş olup tamamı silikon ve plastik yapılı telefon kılıfları gibi doğaya zarar vermez. Aynı şekilde sağlığınız için de bir sorun teşkil etmeyip oldukça rahat bir kullanım sağlar.


Teknik Özellikler:

  • İnce ve Hafif 
  • Tam uyumlu ve yüksek tuş hassasiyeti.
  • Ekran koruması için hafifçe yükseltilmiş kenarlar.
  • Kolay takıp çıkarılabilen gövde yapısı.
  • %100 yerli üretim soft touch dokunma hissine sahip kauçuk malzeme.
  • %100 ağaçtan üretilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Ücretsiz Kargo Fırsatı

Kışa özel tüm ürünlerde ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın!

  • Ürün Kodu: i-CRV165
  • Stok Durumu: Stok Sorunuz
  • 59,99TL
  • Vergiler Hariç: 50,84TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Telefon Kılıfı, Ahşap Telefon Kılıfı, iPhone Ahşap Telefon Kılıfı, Ahşap Telefon Kapakları, Kişiye Özel iPhone Telefon Kılıfı